קצר
ב"ה, יום שני, כ''ד שבט ה'תשע''ז - 20 פברואר 2017
»ראשי»צרכנות»חב"ד בעולם»חב"ד ישראל»לוח חב"ד - חינם»מזל טוב»דעות»כותרות העיתונים»תמונות
תמונות

גלריה: נשיא המדינה בניחות אבלים אצל הרב אליהו
נשיאהמדינה שמעון פרס הגיע לניחום אבלים בבית משפחת הרב מרדכי אליהו, יחד עימו הגיע רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ שליט"א. (ל-2 תמונות נוספות)

צילום: יוסף אבי יאיר אנגל
0 תגובות
» הוספת תגובה


נחתם הסכם בין עיריית בית שמש לוועד העובדים
הסכם קיבוצי מיוחד נחתם השבוע בין עיריית בית שמש לבין ועד העובדים בעיריית בית שמש. על ההסכם חתם ראש העיר הרב משה אבוטבול וגזבר העירייה מר אריה ברדוגו עם יו"ר ועד העובדים מר ישראל פרץ, ובמעמד נציגי הסתדרות העובדים.

צילום: דוברות עיריית בית שמש
0 תגובות
» הוספת תגובה


תלמידי ביה"ס "נתיבות משה" בנהריה אצל רבי דוד
ביום ראשון האחרון התכנסו תלמידי כתה א' בביה"ס "נתיבות משה" בנהריה, לאירוע מיוחד. כמידי שנה בהגיע הזמן התחלת החומש, נכנסו תלמידי כתה א' אל הקודש פנימה, וזכו להתברך מפי מרן הרב המקובל רבי דוד אבוחצירא שליט"א, רב העיר, שמלווה את בית הספר בכל צעד ושעל בעזרה, עצה וברכה. (ל-6 תמונות נוספות)

צילום: קצר.נט
3 תגובות
» הוספת תגובה


גלריה: הילולת התנא רבי יונתן בן עוזיאל
המונים עלו ביממה האחרונה לציונו של התנא רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה, לרגל יום ההילולה שחל היום, במקום חולק אכול ושתיה ע"י הכנסת אורחים. (ל-38 תמונות נוספות)

צילום: שמואל בן ישי - חדשות 24
1 תגובות
» הוספת תגובה


גלריה: המונים בהלוויית הרב מרדכי אליהו זצ"ל
לפחות מאה אלף אנשים השתתפו אמש בהלווייתו של הראשון לציון הרב מרדכי אליהו זצ"ל שנפטר אתמול אחר הצהריים. (ל-26 תמונות נוספות)

צילום: יהודה עוז - חדשות 24
5 תגובות
» הוספת תגובה


גלריה: הראשל"צ רבי מרדכי אליהו זצ"ל
בבית החולים שערי צדק בירושלים נפטר היום לאחר ייסורים רבים הראשון לציון המקובל הגאון רבי מרדכי אליהו זצ"ל. (ל-17 תמונות נוספות)

צילום: ארכיון אהרן ברוך ליבוביץ ואגודת "שומרי שביעית"
5 תגובות
» הוספת תגובה


גלרריה: שריפה השתוללה בצלע הר מירון
שריפה גדולה השתוללה בצלע הר מירון סמוך לכפר סאג'ור, 12 צוותיכיבוי בפיקודו של טפסר אמיר לוי שלושה מטוסי כיבוי וצוותים של רשות הטבע והגנים פעלו במקום ולאחר זמן הצליחו להשתלט על האש. (ל-3 תמונות נוספות)

צילום: רס"ל שמוליק פרנקו דובר כבאות והצלה גליל המערבי
0 תגובות
» הוספת תגובה


הגרמ"מ הגר שליט"א במירון
הרה"צ רבי מנחם מענדיל הגר שליט"א, בנו של האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א, הגיע אתמול לתפילת שחרית בציון הרשב"י באתרא קדישא מירון, עם רבים מחסידיו, לאחר התפילה ערך במקום "לחיים טיש". (ל-2 תמונות נוספות)

צילום: אלישמע סנדמן
1 תגובות
» הוספת תגובה


גלריה: האדמו"ר מבוסטון בקידוש לבנה בכותל
האדמו"ר מבאסטאן שליט"א, השוהה בימים אלו בקרב חסידיו בארץ הקודש, בקידוש לבנה בכותל המערבי ביום חמישי האחרון. (ל-18 תמונות נוספות)

צילום: נתנאל פיטרמן
0 תגובות
» הוספת תגובה


רוכב אופנוע נהרג בתאונה במנהרת הארזים בירושלים
במנהרת הארזים עלכביש 9 בירושלים, נהרג רוכב אופנוע לאחר שהתנגש בעוצמה בקיר המנהרה, צוות זק"א ירושלים ניסו לבצעבאיש החיאה שלא צלחה, ובשך כך טיפלו בגופתו. (ל-4 תמונות נוספות)

צילום: ברלה יעקובוביץ - זק"א
1 תגובות
» הוספת תגובה

« לדף הקודם
» לדף הבא
ווארט ווארטים נוספים

יראה חיצונית הנופלת על האדם מטרתה לעוררו אל היראה הפנימית.

(הבעל שם טוב)

אלף מילים » מנדי הכטמן תמונות נוספות

(1 תגובות)
דעה דעות נוספות
אמנון דעי
קריירה (לא) מאושרת...
אמנון דעי

נקודה אחת חשובה שלא כולם שתים ליבם אליה, חייבת להיאמר, שלא נפקח עיניים באיחור!

הציבור החרדי, האמון על ערכי המשפחה, בית רוחני, חינוך איכותי וטהור, צריך להיות מודע לעובדה שיציאה לעבודה היא לשם פרנסה ולשם חינוך הילדים. להאכילם בכבוד, לחיות בכבוד, לא לשם קריירה! לא לשם כך רבים וטובים ויתרו על דף הגמרא ויצאו לשוק העבודה. הסחף אדיר והזרם, אינם פוסחים על אף אחד, האם נדע להניח את הגבול במקום הנכון ולומר, עד כאן?!

יש לכם מה להגיב, בעד כמובן, או נגד אתם מוזמנים להיכנס ולהגיב.

לטור המלא

אמנון דעי
מי שמאמין לא מתייאש!
אמנון דעי

ההלם ניכר היטב על פני ההורים. חוסר חמצן של זמן מועט בתהליך הלידה, סיבוך שאורך לא יותר מארבעים שניות, הופך חיים של משפחה במאה ושמונים מעלות. שום דבר לא יהיה כמו עד עתה, החיים משתנים מקצה לקצה. המשפחה הקרובה נרתמת לעזור ולסייע, אך הגזירה נגזרה! הגזירה נגזרה? האומנם?

לטור המלא

אביעד חזני
הלהבות בכרמל הציתו לבבות
אביעד חזני

מהעיר השלישית בגודלה בארץ ישראל, העיר חיפה כותב אביעד חזני טור משלו על הלבבות שהוצתו כתוצאה מלהבות האש האיומות שקיפדו את חייהם של 43 בני אדם, ועל הניצוץ היהודי שנדלק בכל לב יהודי פועם. יש לכם מה להגיב בעד או נגד אתם מוזמנים להיכנס ולהגיב.

לטור המלא